Reklama
  • Wtorek, 26 marca 2013 (13:47)

    Sposoby na zdrowe życie

Zastanawiasz się czasem, czemu jesteś ciągle zmęczona? A może wygląd skóry odbiega od Twoich oczekiwań? Czy wiesz, jak zdrowo żyć?

Zdjęcie

/Arch. Bauer
/Arch. Bauer

Spacer

W weekend zabierz rodzinę na spacer. Nawet jeśli jest mroźno, ubierzcie się ciepło i bawcie się. Zmniejszycie szanse zachorowania na grypę!

Żeby ludzki organizm prawidłowo funkcjonował, musi mieć ku temu odpowiednie warunki. Ale jak je zapewnić? Na pewno nie doraźnym wsparciem. Trzeba mu pomagać na co dzień!

Reklama

Plan dnia

Już rano musisz mieć plan działania! Warto wstać chwilę wcześniej, żeby zdążyć zjeść śniadanie, łatwiej będzie sprostać codziennym obowiązkom.

Obiadu nie jedz w przypadkowych miejscach, lepiej zabierz z domu sałatkę. Staraj się codziennie pobyć chociaż pół godziny na świeżym powietrzu.

Kontrolnie do lekarza

Raz w roku znajdź czas na badania kontrolne. Poszukaj pakietów takich badań. O niczym nie zapomnisz i przychodnia pomoże zgrać terminy.

MLS

Zdjęcie

/123/RF PICSEL
/123/RF PICSEL

Ruch

Znajdź taką formę, która sprawi Ci prawdziwą przyjemność: basen, siłownia, aerobik, pilates, a może zumba? Jest z czego wybierać!

Zdjęcie

/123/RF PICSEL
/123/RF PICSEL

Zdjęcie

/Arch. Bauer
/Arch. Bauer

Dieta

Na śniadanie wybieraj węglowodany. Trzy razy w tygodniu mięso zastąp rybą morską, kiedy to możliwe sięgaj po zielone warzywa. Pij soki!

Zdjęcie

/Arch. Bauer
/Arch. Bauer

Sen

Dorosły człowiek potrzebuje 7 godzin snu na dobę. Staraj się kłaść przed północą w dobrze zaciemnionym i chłodnym pomieszczeniu.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Selerowe chipsy SKŁADNIKI: ● średni seler ● suszony tymianek ● suszony rozmaryn ● 3 łyżki oliwy ● sól. 1Seler obierz i umyj. Następnie pokrój na ćwiartki lub w ósemki i potnij na jak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.