Monotonia w seksie

W pewnych momentach życia, szczególnie kiedy jesteśmy z naszym partnerem, bądź partnerką stosunkowo długo, do życia seksualnego potrafi wkraść się monotonia i nuda. Ciągle te same pozycje, najczęściej klasyczna pozycja misjonarska, ewentualny piesek i jeździec, na dłuższą metę potrafią stać się męczące. Nawet do tego stopnia, że partnerzy rezygnują z seksu, zadowalając się ewentualną masturbacją. A jeśli rzeczywiście dochodzi do seksu to kochankowie skupiają się wyłącznie na zaspokajaniu swoich wewnętrznych żądz, zamiast czerpać przyjemność z seksu i rozkoszować się intymnym obcowaniem z drugą osobą.

W końcu seks to akt miłości, nawet jeśli jest przelotna i nietrwała, pragnień, fantazji i bezgranicznego zaufania. To całkowicie normalne, że z czasem, na pewnych płaszczyznach życie seksualne ulega wypaleniu, lub przemianie. Taka sytuacja wymaga od kochanków więcej zaangażowania i przede wszystkim śmielszych ruchów, bujnej wyobraźni, klasycznej pikanterii w związku. Seks absolutnie nigdy nie powinien kojarzyć się z nudą. Jeśli tak się dzieje, należy go urozmaicić, a limitem są wyłącznie nasze wewnętrzne granice i wyobraźnia.

Seks w wodzie

Odpowiedniej pikanterii w związku dodadzą nie tyle nowe pozycje, seks zabawki, co zmiana otoczenia. Seks w wodzie może kojarzyć się z szalonym romantyzmem i sceną rodem z filmów, lecz niewątpliwie jest warty spróbowania. Warto jedynie zadbać o kondycję i bezpieczeństwo. Nieodłącznym elementem seksu w wodzie jest odpowiedni lubkrykant. Najlepiej ten oleisty, bądź silikonowy. Idealnie nadają się do seksu pod prysznicem, w basenie, czy innym zbiorniku wodnym.

Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie i zdrowiu. Szczególnie zainteresujmy się profilaktyką waginy. Woda kryje w sobie całą masą drobnoustrojów, lecz niech Was to nie zniechęci. Seks w wodzie może być szalenie podniecający i jednocześnie sprawi, że poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy kina erotycznego. Na początek postawcie na nowe doznania pod prysznicem i w trakcie kąpieli. Łazienka, najbardziej intymne miejsce w domu, szybko stanie się Waszym sanktuarium spokojnego i niezwykle sensualnego seksu.

Seks w plenerze

Kolejną propozycją urozmaicenia życia seksualnego jest przeniesienie igraszek w zupełnie inną scenerię. Seks w plenerze pozwoli Wam poczuć się niczym Adam i Ewa w Raju. Piknikowy koszyk, koc, butelka wina i otaczająca przyroda. Sielski pejzaż, który w każdej chwili może zostać wzbogacony Waszą nagością i aktem miłości. Seks w plenerze gwarantuje beztroskość i wyzwolenie, a orgazm przy akompaniamencie ptaków i innych odgłosów natury, tylko go spotęguje.

Oczywiście, dla niektórych, bardziej śmiałych par, potrzebujących odpowiedniej dawki adrenaliny, plenerem może się stać przebieralnia w sklepie w galerii handlowej, lub toaleta publiczna. Jednak bez wątpienia jest to propozycja dla napalonych i spragnionych siebie kochanków, którym pewna doza bezwstydności absolutnie nie przeszkadza. Seks w otoczeniu natury jest bardziej naturalny i mniej ryzykowny, mimo to wcale nie zapewnia słabszych wrażeń. Pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia na łące, wyzwólcie swoją naturalność i uprawiajcie seks do zachodu słońca.

Seks w samochodzie

Idealnym miejscem na szybki numerek jest samochód. A jak dobrze wiemy szybkie numerki, które są skrzętnie budowane i podgrzewane przez grę wstępną smakują najlepiej i umacniają związek. Seks w biurze, czy na uczelni to klasyczne przykłady, ale co z seksem w samochodzie. Niektórzy powiedzą, że jest on niewygodny i bezsensowny, lecz jest to kapitalny przykład spontanicznego seksu, pikantnego, w pełni fantazyjnego, który chroni parę kochanków przed nudą i monotonią. Pozycje seksualne w samochodzie wcale nie różnią się od tych, które praktykujemy w łóżku, pod prysznicem, czy na stole. Wszystko zależy od chęci kochanków i wielkości samochodu.

Najlepiej sprawdzi się pozycja na jeźdźca i różne jej warianty. Przejęcie inicjatywy przez kobietę zdecydowanie ułatwi seks, lecz jeśli to mężczyzna chce dominować podczas seksu w samochodzie, to również ma ku temu sposobność. Kluczową kwestią jest także umiejscowienie samochodu, czy jest to parking, zaułek, czy miejsce pod domem.

Jeśli wymaga od nas dyskrecji, musimy skupić się na bardziej kompatybilnych pozycjach wewnątrz samochodu, lecz jeśli jest to choć trochę bardziej ustronne miejsce, możemy poszaleć i opuścić samochód, wykorzystując np. maskę samochodu. Niech jędrne pośladki Waszych kobiet ślizgają się po maskach samochodu, a dochodząc wyjcie wspólnie do księżyca.

Pamiętajcie, seks to czysta przyjemność. Unikajcie nudy i urozmaicajcie swoje życie seksualne do woli. Korzystajcie z wynalazków XXI wieku, otoczenia, jak i posmakujcie czasami natury. Nie ograniczajcie się do stereotypowych paru minut w łóżku, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle. Poćcie się, smakujcie swoich soków, ale przede wszystkim bawcie się seksem. Leków na nudę w związków jest cała masa, trzeba tylko chcieć i odważyć się wprowadzić pewne rozwiązania do codziennej rutyny. Niech Wasz seks będzie sztuką, nie prymitywnym obowiązkiem i poskramianiem żądz.