Seks oralny może przynieść kobiecie mnóstwo przyjemności pod warunkiem, że wykonywany jest umiejętnie i z wyczuciem. Wielu mężczyzn chciałoby osiągnąć w tym swego rodzaju mistrzostwo, kolejne próby kończą się jednak zaledwie częściową satysfakcją.

Dlatego w dzisiejszym artykule postanowiliśmy przedstawić wszelkie aspekty tego rodzaju pieszczot, aby zaczęły one przynosić prawdziwą rozkosz niezależnie od tego, czy jesteś w nim stroną aktywną, czy bierną. Bierność w seksie oralnym jest zresztą nieco dyskusyjna, o czym przekonacie się już niedługo.

Jak przygotować się do zrobienia minetki?

Tak, popularna minetka również wymaga przygotowań. Przez większość źródeł traktowana jest tylko jako element gry wstępnej, mało kto jednak wie, że nie powinna być tym, co wykonujemy od razu. Intensywność doznań zależy zawsze od ukrwienia danej części ciała.

Trudno więc oczekiwać, że samo rozłożenie nóg i wystawienie warg sromowych na pieszczoty cudzego języka zapewni żeńskiej części populacji doznania z wysokiej półki. Przede wszystkim warto zadbać o to, by kobieta była rozluźniona i podniecona zanim jeszcze przystąpimy do pieszczenia jej sfer intymnych. Idealnie jest, gdy doprowadzimy ją wcześniej do takiego stanu, w którym sama zasugeruje nam, na co ma ochotę, kierując dłonie partnera w kierunku swojego krocza.

Zsuwając się wtedy między jej nogi napotkamy na przyjemną i smaczną wilgoć, a każdy nasz ruch będzie odbierany z wielokrotnie większą intensywnością, niż gdybyśmy przystąpili do pracy „na sucho”. Pamiętajmy też o tym, by nasze dłonie były ciepłe. Robienie minetki wymaga bowiem użycia również palców, a chłodny dotyk potrafi zmrozić nawet najbardziej rozochocone panie. 

Jak zrobić minetę?

Mamy szerokie pole do popisu. W grę wchodzi delikatne nadgryzanie, lizanie, naciskanie, czy ssanie poszczególnych części intymnych. Wargi sromowe kobiety nie są aż tak wrażliwe, jak się to powszechnie wydaje, możemy więc śmiało possać je intensywnie, pociągnąć ku sobie i wypuścić nagle, zostawiając kobietę całą drżącą z pragnienia kolejnego dotyku. Szczególnie domagającą się pieszczot częścią jest to, co znajduje się między wargami, a wcale nie zalicza się jeszcze do wnętrza pochwy.

Po rozchyleniu warg zyskujemy dostęp do prawdziwego przedsionka rozkoszy, który obowiązkowo potraktujmy z należytą uwagą. Pieszczoty rozpocznijmy od dość mocnego przesuwania językiem wzdłuż ujścia waginy. Następnie możemy podobny ruch wykonać palcem, a usta skupić na kilka chwil na łechtaczce. 

Pamiętajmy przy tym, że każda łechtaczka jest inna. W zależności od jej wielkości i stopnia unerwienia może być ona bardziej lub mniej wrażliwa na dotyk.

Wielu panów skupia się podczas pieszczot tylko na niej, tymczasem jest ona tylko dodatkiem, który szybko przestanie być chętny do współpracy, jeśli zapomnimy o jednoczesnym pieszczeniu innych miejsc. Dlatego pieszczoty łechtaczki zawsze łączmy z którąś z technik wskazanych wyżej. Co do samej części, zwanej z łaciny clitoris – musimy ją dobrze wyczuć.

Podejdźmy więc do niej jak prawdziwy odkrywca i zafundujmy jej szereg propozycji od delikatnych ruchów okrężnych i podłużnych, poprzez delikatne przygryzanie, ssanie o zmiennej intensywności, czy popularny ruch języka, zwany dzięki analogii trzepotaniem motyla. Nie obawiajmy się przy tym mocnych doznań, zawsze jednak poprzedźmy je łagodniejszą ich formą i uważnie obserwujmy reakcję kobiety. 

Jak kobieta może wzmóc swoje doznania?

Tylko pozornie kobieta jest w trakcie minety stroną całkowicie bierną. Zapewne zaskoczy was fakt, że może ona wydajnie pomóc partnerowi i osiągnąć tym samym rozkosz sięgającą zenitu. Najprostszą metodą jest ujęcie w dłonie głowy partnera i delikatne nakierowanie go na sfery, które w tej chwili wymagają większej uwagi.

Mimo łączącej was więzi i nawet lat praktyki partner nigdy nie będzie siedział w głowie drugiego, warto więc komunikować się ze sobą nawet niewerbalnie. Daleko bardziej zaskakujące efekty osiągną jednak te panie, które potrafią współpracować z własnym ciałem poprzez napinanie poszczególnych partii mięśni. Właśnie dlatego regularne ćwiczenia mięśni Kegla mają tak duże znaczenie dla kobiecej rozkoszy. 

Co to jest facesitting

Dla par lubiących różnorodność i pewną dozę kobiecej dominacji idealny okaże się też facesitting. Nie musi on przy tym polegać na dosłownym siedzeniu na twarzy partnera. Dominacja wymaga zawsze sporej uwagi i ostatnim, czego byśmy chciały jest odebranie mężczyźnie dostępu do tlenu. Rozkosz, płynąca z bycia w pewnym sensie podległym pragnieniom kobiety i bezpieczeństwo, jakie czuje kobieta, mając nad tym procesem kontrolę okazuje się jednak niejednokrotnie idealnym rozwiązaniem łóżkowych dylematów. 

Seks oralny to fantastyczna sprawa, wystarczy mieć na ten temat odrobinę wiedzy i wykazać się odrobiną fantazji. Nade wszystko pamiętajmy przy tym o różnorodności. Żadna pieszczota nie jest przyjemna, kiedy trwa zbyt długo, dajmy więc ciału kobiety za nią zatęsknić poprzez częstą zmianę wykonywanych ruchów. Efekt przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.