seks oralny

Dlaczego miłość francuska? Nie bez powodu kojarzy się z Francją. Francuzi postrzegani są jako osoby, które chętnie wprowadzają do swojej sypialni coś nowego, różne techniki seksualne.  Uważani są za dobrych kochanków.

Na czym polega seks oralny?

Inaczej zwany oral, polega na pieszczeniu stref intymnych ustami i językiem. To technika która bez wątpienia sprawia wiele przyjemności. Chociaż u niektórych wywołuje mieszane uczucia i opory, inni traktują miłość francuską jako świetne urozmaicenie intymnych uciech. Jest także najczęstszym elementem gry wstępnej. Oprócz przyjemności płynącej z tych pieszczot jest również zbliżenie się do siebie kochanków.

Można lizać, ssać, podgryzać lub dmuchać… ile osób tyle technik. Od was zależy jaką formę wybierzecie i jaka sprawi wam najwięcej rozkoszy. Jedni potrzebują silniejszych bodźców, a drudzy słabszych. Warto próbować wszystkiego 😉

Seks oralny. Pozycje

Pozycje do seksu oralnego są różne. Najczęściej kojarzy nam się: On stoi, a ona klęczy – dlatego wiele kobiet czuje awersje do tego zbliżenia, ponieważ kojarzy im się z poniżeniem. Nic podobnego, to przyjemność, nie można jej odbierać w ten sposób, to coś na co godzi się oboje kochanków aby wspólnie doświadczyć miłych doznań. Można to zrobić w pozycji 69 – jest kilka sposobów na jej wykonanie: w pozycji leżącej – na dwa sposoby (ona na nim lub obok siebie), w pozycji stojącej (dla akrobatów: Partner stoi i trzyma partnerkę głową do dołu).

Jak zrobić loda?

Dość często szukana fraza w google, i szukanie sposobów na to, jak zaskoczyć mężczyznę swoimi umiejętnościami lub po prostu szukanie opisu jak zrobić głębokie gardło. Na początek nikt nie jest specem od techniki oralnej – wiadomo, tylko praktyka czyni mistrza, zatem wystarczą chęci i zgodny partner/partnerka aby się przekonać ile z tego przyjemności… J

Jeśli chodzi o pozycje do głębokiego gardła warto wybrać odpowiednią, aby zapewnić jak najgłębsze wejście. Na przykład: ona leży na plecach na krawędzi łóżka z głową odchyloną do tyłu, a on stoi przed nią – warto pamiętać o tym aby robić to z odpowiednim wyczuciem i ostrożnością. Kontakt przez słowny jest utrudniony bo z pełnymi ustami – wiadomo – się nie mówi 😉 Więc dobrze by było, aby kobieta złapała partnera za uda i sygnalizowała mu przez ściskanie, kiedy ma się wycofać lub zwolnić.

Higiena ważna rzecz!

Coś o czym trzeba pamiętać i co jest istotne. Zapach może być barierą, która jest nie do przełamania. Wystarczy dbać o higienę aby opór nie rósł. Pierwsze podejście do oralu świetnie sprawdzi się pod prysznicem – będzie świeżo, czysto i… mokro.

Dziś seks oralny nie jest kontrowersją jak sprzed dwudziestu lat, mimo że niektórzy nadal uważają go za perwersje, większość czerpie z niego ogrom rozkoszy. Z odpowiednim podejściem i chęcią wszystko będzie kojarzyć się z przyjemnością 😉